Bitdefender
GravityZone Premium Security

Geliştirilmiş Yeni Nesil Uç Nokta Koruması.

İnsan Riski Analitiği ile Geliştirildi

Bootstrap Themes

Geliştirilmiş Yeni Nesil Uç Nokta Koruması

GravityZone Business Security Premium (resmi olarak GravityZone Elite olarak bilinir), 30'dan fazla makine öğrenimi odaklı güvenlik teknolojisi katmanıyla kuruluşunuzu gelişmiş kalıcı tehditler (APT'ler) ve fidye yazılımları gibi karmaşık siber saldırılardan korur. Tek bir konsoldan yönetimi kolay olan bir çözüm, fiziksel, sanal, mobil ve bulut tabanlı uç noktaları ve e-postayı korumaktadır. GravityZone Business Security Premium, güvenlik ekosisteminize insan unsurunu ekler, düşük ek yüke sahiptir ve ihtiyacınız olan görünürlüğü ve kontrolü sağlar.

Dünyanın En Etkili
Uç Nokta Koruması

Tüm tehdit yaşam döngüsü boyunca ihlalleri başarılı bir şekilde durdurmak için 30’dan fazla gelişmiş teknoloji katmanı sağlamaktadır.

Saldırılarda Adli Analiz ve Görselleştirme

Tehdit ortamınız hakkında bilgi edinin ve kuruluşunuza yönelik saldırılar hakkında adli analiz yapın. Saldırı ölüm zincirini görselleştirin ve tehdidi durdurun.

Analitik Odaklı Sertleştirme

Anlaşılması kolay bir öncelik listesiyle uç nokta güvenliğinin yanlış yapılandırmalarını ve ayarlarını sürekli olarak değerlendirin, önceliklendirin ve sağlamlaştırın.

Yanlış yapılandırmaları ortaya çıkarmak ve önceliklendirmek için uç nokta risklerini sürekli olarak analiz edin ve güvenlik açıklarını gidermek için otomatik güçlendirme eylemlerine olanak sağlayın. Güvenli olmayan web sitelerinde oturum açmak, zayıf parola yönetimi ve güvenliği ihlal edilmiş USB kullanımı dahil olmak üzere kuruluşunuz için güvenlik riski oluşturan kullanıcı eylemlerini ve davranışlarını belirleyin.

Fidye yazılımını yenmek, siber ölüm zincirinin tamamını anlamayı ve her saldırı aşamasına yönelik savunmaları eşleştirmeyi gerektirir. Fidye yazılımı önleme ve hafifletme, GravityZone Yönetim Konsolunda yerleşiktir ve gölge kopya kullanmadan kullanıcı dosyalarının otomatik, güncel, kurcalanmaya karşı korumalı yedek kopyalarından oluşur; engelleme ve önleme yetenekleri (Dosyasız Saldırı Savunması; Ağ Saldırısı Koruması; Gelişmiş İstismar Önleme; Makine Öğrenimi Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma); çoklu algılama katmanları (Süreç denetimi, kayıt izleme, kod denetimi, Hyper Detect) ve kullanıcı ve sistem riski azaltma teknolojileri.

Web sitelerinde oturum açmak için şifrelenmemiş web sayfalarının kullanılması, zayıf parola yönetimi, kuruluşun ağında güvenliği ihlal edilmiş USB'lerin kullanımı, tekrarlayan enfeksiyonlar vb. gibi kuruluş için güvenlik riski oluşturan kullanıcı eylemlerini ve davranışlarını belirlemeye yardımcı olur. Risk analitiği ve yönetim stratejisinin ortasına insan unsurunu yerleştirerek, kuruluşunuzun ihlal edilmesi daha da zorlaşır.

Gelişmiş yerel ve bulut makine öğrenimi, davranış analizi, entegre Sandbox, cihaz sağlamlaştırma, imzasız teknolojiler, karmaşık tehditlere karşı son derece etkili, katmanlı bir koruma sağlar.

Saldırılarda adli analiz ve görselleştirme, kuruluşunuzun tehdit ortamına ilişkin görünürlük düzeyini artırır ve uç noktalara yönelik saldırıların daha geniş bir bağlamını ortaya çıkarır. Belirli tehditlere odaklanmanıza ve düzeltici önlem almanıza olanak tanır.

Ağ güvenliğinde bulunan zafiyetlere karşı saldırıları tespit edin ve önleyin. Ağ güvenliği koruması, Brute Force, parola hırsızları ve yanal hareket dahil ağ saldırılarını yürütülmeden önce engeller.

Fiziksel, sanallaştırılmış veya bulut altyapılarında Windows, Linux veya Mac çalıştıran tüm kurumsal uç noktalarda tutarlı güvenlik sağlar. Splunk dahil olmak üzere önceden var olan güvenlik operasyonları araçlarıyla entegrasyonu destekler ve tüm büyük hipervizörler dahil olmak üzere veri merkezi teknolojileri için optimize edilmiştir.

Gelişmiş yerel ve bulut makine öğrenimi, davranış analizi, entegre korumalı alan ve cihaz sağlamlaştırma gibi imzasız teknolojiler, karmaşık tehditlere karşı son derece etkili, katmanlı koruma olarak çalışır.
Bitdefender Bussines Security

İleri Tehdit Önleme Teknolojileri

HyperDetect dosyasız Saldırıları yürütme öncesinde engeller

HyperDetect, yürütme öncesi aşamada saldırıları ve şüpheli etkinlikleri algılamak için tasarlanmış makine öğrenimi modelleri ve gizli saldırı tespit teknolojilerini içerir.

Sandbox Analyzer, hedeflenen saldırı tespitini geliştirir

Sandbox Analyzer, gelişmiş saldırıların yürütme öncesi tespitini sağlar. Daha fazla analiz gerektiren dosyaları otomatik olarak bulut sanal alanına gönderir ve ardından korumalı alan bulgularına göre uygun eylemi gerçekleştirir.

Machine Learning, Gelişmiş saldırıları tahmin eder ve engeller

GravityZone, tarama motoru, HyperDetect, Sandbox Analyzer, içerik kontrolü ve Global Protective Network dahil olmak üzere tüm teknoloji portföyünde Machine Learning’i kullanır.

Exploit Defense, Exploit Savunması ile belleği korur

Exploit Defense ile, engellenen exploitlerin listesi yürütme öncesi aşamaya kadar genişletilir ve saldırı zincirinin başlarında bilinen ve bilinmeyen exploitlere karşı koruma sağlanır.